48 679-48-60
Telefon
Live Chat CZAT

New Trendy na targach MosBuild 2019 w Moskwie – relacja

Tu jesteś   /   Strona główna   /   O firmie   /   Aktualności
Data dodania: 2019-04-10

Odbywające się w kwietniu moskiewskie targi MosBuild to największa impreza branży budowlanej i wykończeniowej w Rosji i Europie Środkowo-Wschodniej.

W tym roku świętowała 25-lecie, co dobitnie świadczy o jej prestiżu i tradycji. W wydarzeniu wzięło udział 1200 wystawców z ponad 40 krajów, a liczba odwiedzających sięgnęła 77 tysięcy. Wyposażeniu łazienek poświęcono oddzielny pawilon ekspozycyjny. Wśród przygotowanych tam stoisk własny stand zaprezentowało New Trendy. Targi MosBuild to okazja do pochwalenia się nowościami i podzielenia się wiedzą na temat najnowszych trendów. Nie inaczej było również podczas tegorocznej edycji wydarzenia.

 

 

Z dumą pokazaliśmy efekt pracy ostatnich kilkunastu miesięcy - naszą najnowszą kolekcję Eventa.

Seria minimalistycznych kabin powstała we współpracy z Łukaszem Paszkowskim, który ma na swoim koncie m.in. prestiżową nagrodę Red Dot Design Award. Kolekcja zaprojektowana została z dbałością o najdrobniejszy szczegół, co z pewnością spodoba się miłośnikom prostej a wysmakowanej elegancji. Wśród prezentowanych na stoisku produktów znalazła się także klasyczna kabina Reflexa. Tym, co ją wyróżnia jest estetyczna i funkcjonalna rynienka montowana na dolnej krawędzi drzwi, która zapobiega ściekaniu wody z drzwi kabiny bezpośrednio na podłogę. Z kolei w odpowiedzi na modę loftową, która podbija ostatnio również łazienki, pokazaliśmy kabiny z czarnymi profilami z linii New Soleo Black, New Renoma Black oraz New Modus Black. Ta ostatnia przyciąga uwagę dodatkowym nadrukiem ceramicznym, który inspirowany jest typowymi dla przestrzeni industrialnych przeszkleniami na stalowych konstrukcjach.
 

Podczas 4 dni trwania targów wymienialiśmy się doświadczeniem i wiedzą z architektami, przedstawicielami sieci handlowych i specjalistami z branży. Mamy nadzieję, że wyniesione z targów wnioski i spostrzeżenia zaowocują nowymi funkcjonalnymi i ciekawymi wizualnie pomysłami.

 

Do zobaczenia w Moskwie za rok!
 

 Katalogi 2019

Sprawdź nasze aktualne katalogi, pełne ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...Znajdź najbliższy salon
Serwis
NEW TRENDY

Witamy w naszym centrum serwisowym. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną: fachowe doradztwo, montaż ...Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...Zobacz więcej
NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Sadownicza 7, 26-600 Radom
48 679-48-60


logo-UE-1 logo-UE-2 logo-UE-3

Polityka prywatności oraz Cookies