48 306 77 00
Telefon

Sprawdź nowości Black Edition

Tu jesteś   /   Strona główna   /   O firmie   /   Aktualności
Data dodania: 2019-07-04

Kolor czarny detronizuje wszystko – powiedziała kiedyś Coco Chanel. Zagadkowy, intrygujący, zawsze elegancki i ponad wszelką wątpliwość niezwykle szykowny, od zawsze inspirował artystów i projektantów. Zainspirował również i nas. New Trendy prezentuje właśnie drugą edycję katalogu Black.

Kilkadziesiąt nowych modeli kabin sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. W katalogu Black wyróżniają się przede wszystkim nowe wzory ceramicznych nadruków na szklanych drzwiach, przypominające szprosy w oknach. Rozwiązanie to było od dawna dostępne w kolekcji New Modus Black, teraz oferta wzorów została rozszerzona. Wyrazisty akcent inspirowany loftowymi przeszkleniami na stalowych konstrukcjach pojawia się po raz pierwszy również w kolekcjach New Soleo Black i New Renoma Black – nowość tego roku!

Już dziś zapoznajcie się z nowym katalogiem! Czarny look w łazience to hit ostatnich sezonów, a modna kabina prysznicowa sprawi, że wnętrze będzie efektowne i z pazurem.

Kliknijcie TUTAJ i sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!Katalogi 2020

Sprawdź nasze aktualne katalogi, pełne ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...Znajdź najbliższy salon
Serwis
NEW TRENDY

Witamy w naszym centrum serwisowym. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną: fachowe doradztwo, montaż ...Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...Zobacz więcej
NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Sadownicza 7, 26-600 Radom
48 306 77 00


logo-UE-1 logo-UE-2 logo-UE-3

Polityka prywatności oraz Cookies