48 365 30 90
Telefon
Live Chat CZAT

Kariera

Tu jesteś   /   Strona główna   /   Kariera

KARIERA W NEW TRENDY

Pozwól nam się poznać

Sukces naszej firmy jest wspólnym osiągnięciem tworzących ją ludzi, pełnych zaangażowania w powierzone zadania i pasji tworzenia nowych rozwiązań. Jeśli odnajdujesz w sobie takie cechy, z radością Cię poznamy. Wyślij nam swoje CV, a niewykluczone, że Twoje umiejętności pozwolą Ci dołączyć do zespołu New Trendy.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002r., poz. 926"

Wszyscy zainteresowani proszeni są o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres
rekrutacja@newtrendy.pl

AKTUALNE OFERTY PRACY

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • analizowanie sytuacji rynkowej oraz inicjowanie nowych rozwiązań mających na celu wzrost sprzedaży
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju i szkoleń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w branży sanitarnej
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z Klientami,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • znajomość j. angielskiego
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • wysoka kultura osobista, entuzjazm, dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i zdecydowanie w działaniu.

Specjalista ds. sprzedaży

Kompleksowa obsługa krajowych oraz eksportowych procesów sprzedażowych w tym:

-  wprowadzanie zamówień do systemu ERP

-  koordynowanie realizacji zamówień,

-  prowadzenie korespondencji z klientami krajowymi i zagranicznymi

-  uzgadnianie dostaw eksportowych,

-  realizowanie planów sprzedaży

Współpraca z innymi działami firmy,

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju i szkoleń,
  • niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista, entuzjazm w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Katalog 2016

Katalog 2016 pełen ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...

Znajdź najbliższy salon
Serwis
NEW TRENDY

Witamy w naszym centrum serwisowym. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną: fachowe doradztwo, serwis ...

Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...

NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Kielecka 90, 26-600 Radom

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych