48 306 77 00
Telefon

Na wymiar

Tu jesteś   /   Strona główna   /   O firmie   /   Na wymiar

Granice są po to, aby je przekraczać...

To motto, które w pełni odzwierciedla aktualne trendy w aranżacji łazienek. Przestrzeń, w której główną rolę odgrywa komfort Klienta, powinna być połączeniem ergonomii oraz estetyki. Osiągnięcie takiej harmonii to jedno z największych wyzwań, z jakim mierzą się projektanci i architekci. Kluczowe jest zrozumienie najważniejszych potrzeb, innych dla  każdego Klienta. Personalizacja łazienki, w tym strefy prysznica,  to doskonałe rozwiązanie, które pozwala stworzyć niepowtarzalny projekt. Dział Zamówień na Wymiar powstał, aby zrealizować każdy z nich. 


 

Kilka przykładowych sytuacji, które rozwiążesz wybierając opcję „na wymiar”:

 

 

OSTRE CIĘCIE

Strefa prysznica ze skosami i ściankami to nie lada wyzwanie. Przedstaw nam swój pomysł. Połączmy siły i stwórzmy kabinę idealnie dopasowaną do nietypowego wnętrza. 

   

MAŁE JEST PIĘKNE

Niewielka łazienka to codzienność w budynkach wielorodzinnych. Czy to oznacza, że projekt strefy prysznica będzie problematyczny? Oczywiście, że nie. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. 

CIĘCIE BEZ OGRANICZEŃ

Elegancki salon kąpielowy ze strefą prysznicową? W takim projekcie nie ma rzeczy niemożliwych. To przestrzeń, w której komfort i design grają główne role. Dla nas ograniczenia nie istnieją! 

 

NIECODZIENNA WNĘKA

Poszukiwania odpowiednich drzwi wydłużają się w czasie? Ciężko dopasować wymiary tak, aby zabudowały strefę prysznicową? Dla nas niecodzienne rozwiązania to standard. 

BEZ KOMPROMISÓW

Obawiasz się pójścia na kompromis w aranżacji łazienki? Nasi Klienci nie muszą wybierać między montażem wanny a prysznica. Liczy się kreatywność i profesjonalny projekt!

 

NADAJ GŁĘBI ŁAZIENCE

W Twoim projekcie znajduje się wnęka, która nie jest wystarczająco głęboka, aby wykonać strefę prysznica? Nie musisz rezygnować z takiej aranżacji. Mamy na to idealne rozwiązanie. 

NIEBANALNE POŁĄCZENIE

Wanna czy prysznic? A gdyby tak wybrać dwa w jednym? Parawan kąpielowy pomoże rozwiązać ten dylemat. To doskonałe połączenie, które tworzy ponadczasowy duet. 

 

DOBRY UKŁAD

Murek i kabina w jednej strefie prysznicowej. Postaw na niekonwencjonalność i nadaj aranżacji wyjątkowego designu. Ty projektujesz, my wykonujemy! 

MOCNE WSPARCIE

Belki podpierające strop, jako element strefy prysznica? Sprawdź, jakie możliwości projektowe daje współpraca z naszym działem. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia i stwórz wyjątkową łazienkę. 

 

MIERZ WYSOKO

Minimalizm w detalach i maksymalnie wyeksponowana tafla szkła. Tak prezentują się ścianki walk in. Szyba po sam sufit to znak rozpoznawczy nowoczesnego stylu. Śmiało, mierz wysoko! 

PERFEKCJA FORMY

Kabina prysznicowa, perfekcyjnie dopasowana do wnętrza, będzie ozdobą każdej aranżacji. Nowoczesna architektura, połączona z nutą niekonwencjonalności, to idealna kompozycja w Twojej łazience. 

 

WYBIERZ.ZMIEŃ. DOPASUJ kabinę prysznicową do swoich  potrzeb ! Wejdź na:

Katalogi 2020

Sprawdź nasze aktualne katalogi, pełne ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...Znajdź najbliższy salon
Serwis
NEW TRENDY

Witamy w naszym centrum serwisowym. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną: fachowe doradztwo, montaż ...Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...Zobacz więcej
NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Sadownicza 7, 26-600 Radom
48 306 77 00


logo-UE-1 logo-UE-2 logo-UE-3 logo-KKK

Polityka prywatności oraz Cookies