48 679-48-60
Telefon
Live Chat CZAT

Postaw na minimalizm!

Tu jesteś   /   Strona główna   /   O firmie   /   Aktualności
Data dodania: 2019-05-28

Kolorowy strumień wody, podświetlane fugi, lustro z głośnikami czy kabina prysznicowa sterowana głosowo – producenci łazienkowi co rok zarzucają nas dużą dawką technicznych nowinek i ekstrawaganckich mód. Ale jeden trend nigdy nie wychodzi z mody – wysmakowana prostota.

Koncepcja „mniej znaczy więcej” szczególnie dobrze sprawdza się w łazience. To tu po dniu pełnym wrażeń pragniemy się zrelaksować, oderwać myślami od natłoku obowiązków, zapomnieć o świecie. Odpoczynkowi sprzyja przestrzeń uporządkowana, przestronna, wizualnie lekka i nieprzeładowana zbędnymi elementami. Aby taką stworzyć, warto zwrócić uwagę nie tylko na dekory płytek czy tekstylia, ale również wybrać odpowiednią ceramikę.

 

 

Ponieważ sporo miejsca w łazience zajmuje kabina prysznicowa, ważne jest, by optycznie nie zdominowała wnętrza i subtelnie wtopiła się w tło. W cenie są minimalistyczna estetyka i maksymalny funkcjonalizm. W purystyczne założenia dobrze wpisuje się nasza kabina Reflexa. Podążając za światowymi standardami, które chcą czynić kabiny prawie niezauważalnymi, wyposażyliśmy Reflexę w subtelne, nierzucające się w oczy okucia. Dzięki temu jest elegancka w swojej wysmakowanej prostocie i prezentuje się wyjątkowo zarówno w klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym wnętrzu.

Wyróżnia ją również funkcjonalność i ergonomia. Reflexa ma szkło hartowane o grubości 6 mm z hydrofobową powłoką Active Shield, na której cząsteczki wody nie zatrzymują się i tym samym nie pozostawiają kamiennego osadu. Co więcej, okucia zlicowane z taflą szkła ułatwiają codzienne czyszczenie. Dodatkowo kabina wzbogacona została o rynienkę montowaną na dolnej krawędzi drzwi, która zapobiega ściekaniu wody na podłogę.

Zgodnie z najnowszymi trendami, które stawiają na personalizację produktów, Reflexę można zamówić w wymiarze niestandardowym i dopasować do własnych potrzeb. Do wyboru są drzwi wnękowe, kabiny kwadratowe, prostokątne i przyścienne z drzwiami uchylnymi.Katalogi 2019

Sprawdź nasze aktualne katalogi, pełne ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...Znajdź najbliższy salon
Serwis
NEW TRENDY

Witamy w naszym centrum serwisowym. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną: fachowe doradztwo, montaż ...Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...Zobacz więcej
NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Sadownicza 7, 26-600 Radom
48 679-48-60


logo-UE-1 logo-UE-2 logo-UE-3

Polityka prywatności oraz Cookies