48 306 77 00
Telefon

New Trendy na Warsaw Home 2019

Tu jesteś   /   Strona główna   /   O firmie   /   Aktualności
New Trendy na Warsaw Home 2019Data dodania: 2019-10-14

Za nami czwarta edycja targów Warsaw Home, która odbyła się w dn. 3-6 października 2019. Wydarzenie to, mimo krótkiego stażu, jest jedną z najważniejszych imprez targowych branży wyposażenia wnętrz w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród polskich i zagranicznych wystawców nie mogło zabraknąć marki New Trendy.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy cieszące się dużą popularnością modele z katalogu Black Edition: kabinę New Renoma Black z szybami ozdobionymi nadrukiem kraty (idealna do wnętrz w stylu industrialnym i loftowym), wnękową kabinę New Soleo Black, New Modus Black w wersji walk-in, ze ściankami z czarną ramką oraz brodzik Mori z konglomeratu o strukturze kamienia naturalnego. Ponadto jedną z „gwiazd” stoiska była minimalistyczna kabina z zaprojektowanej przez Łukasza Paszkowskiego kolekcji Eventa.
Przez cztery dni nasze stoisko tłumnie odwiedzali goście – architekci, projektanci, dziennikarze, blogerzy, inwestorzy oraz klienci indywidualni. Nasi specjaliści starali się odpowiedzieć na wszystkie pytania i przybliżyć zwiedzającym bogatą ofertę New Trendy.


Jednak targi to nie tylko stoiska – podczas drugiego dnia wydarzenia na scenie Warsaw Build odbyła się prezentacja raportu wzorniczego oraz panel dyskusyjny poświęcony trendom w łazienkach i sytuacji rynkowej – jako jeden z ekspertów wystąpiła w nim Aleksandra Nowocień-Żukowska, Kierownik Działu Marketingu New Trendy.
Wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Warsaw Home 2019 bardzo dziękujemy za inspirujące rozmowy i ciekawe spotkania.
Do zobaczenia za rok!

OTWÓRZ GALERIĘ ZDJĘĆ

 Katalogi 2020

Sprawdź nasze aktualne katalogi, pełne ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...Znajdź najbliższy salon
Serwis
NEW TRENDY

Witamy w naszym centrum serwisowym. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną: fachowe doradztwo, montaż ...Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...Zobacz więcej
NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Sadownicza 7, 26-600 Radom
48 306 77 00


logo-UE-1 logo-UE-2 logo-UE-3 logo-KKK

Polityka prywatności oraz Cookies