Brodziki konglomeratowe

(93)

Drzwi wnękowe

(268)

Kabiny prysznicowe

(135)

Kabiny Walk-in

(80)

Parawany nawannowe

(108)

Brodziki i odwodnienia

(38)

Akcesoria i środki do pielęgnacji

Filtrowanie / sortowanie

Brak wyników

Brodziki konglomeratowe do kabin prysznicowych

Strefa prysznicowa jest najważniejszym punktem w każdej łazience. Warto zadbać o najmniejszy detal, odpowiednie wykonanie i jakość zastosowanych materiałów, dzięki temu będziemy mogli cieszyć się piękną łazienką przez długie lata. W związku z tym, że coraz częściej Klienci decydują się na prysznic zamiast wanny, dużą popularność zyskały również brodziki.  

 

Rola Brodzików Konglomeratowych w Łazience

 

Brodziki prysznicowe zasługują na szczególną uwagę, w dużej mierze od tego produktu zależy nasz komfort i bezpieczeństwo użytkowania prysznica. W każdej łazience, niezależnie od stylu i wielkości sprawdzą się brodziki konglomeratowe.  

 

Różne Warianty Brodzików Konglomeratowych: Wybierz Idealny dla Siebie

 

Brodziki konglomeratowe wyglądają bardzo stylowo i będą doskonałym uzupełnieniem łazienki, szczególnie strefy prysznica. Wykonane z wysokiej jakości materiałów będą nam służyć w łazience przez wiele lat. W ofercie mamy brodziki konglomeratowe o różnej powierzchni: 

Mamy do zaoferowania również wiele kształtów i wymiarów brodzików konglomeratowych. Posiadamy brodziki ultrapłaskie lub nieco wyższe. W każdym z brodzików konglomeratowych staramy się jednak zadbać o wygodę użytkowania, dlatego ich wysokość ograniczamy do minimum.  

Brodziki konglomeratowe linii Nex/Nex Shade występują w trzech kolorach: 

  • Brodziki konglomeratowe białe Nex/Nex Shade 
  • Brodziki konglomerstowe beżowe Nex/Nex Shade 
  • Brodziki konglomeratowe czarne  Nex/Nex Shade 

Brodziki konglomeratowe linii Mori ze strukturą kamienia naturalnego również dostępne są w trzech kolorach: 

  • Brodziki konglomeratowe białe Mori 
  • Brodziki konglomeratowe szare Mori 
  • Brodziki konglomeratowe czarne Mori 

 

Brodziki Konglomeratowe Nex/Nex Shade: Nowoczesny Design i Wygoda

 

Do brodzików Nex i Nex Shade występują konglomeratowe wersje pokryw spójne z brodzikami pod względem struktury i koloru. Dla brodzików konglomeratowych linii Mori posiadamy dedykowane kratki, których kolorystyka dopasowana jest do kolekcji Avexa.  

Obie kolekcje naszych brodzików są wykonane z najwyższej jakości materiałów i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Brodziki konglomeratowe New Trendy spełniają wszelkie niezbędne normy bezpieczeństwa co pozwala nam na spokojne i bezpieczne korzystanie z prysznica. Dzięki trwałej i łatwej w utrzymaniu czystości powierzchni użytkowanie naszego brodzika nie będzie sprawiało żadnych problemów.  

Potrzebujesz niestandardowych kształtów lub rozmiarów brodzika? To da się zrobić! Możesz dokonać cięcia brodzika samodzielnie lub skorzystać z personalizacji produktu za pomocą formularza dostępnego na stronie konfiguratorkabin.pl 

Znajdź sklep stacjonarny