Drzwi wnękowe

(93)

Drzwi wnękowe

(268)

Kabiny prysznicowe

(135)

Kabiny Walk-in

(80)

Parawany nawannowe

(108)

Brodziki i odwodnienia

(38)

Akcesoria i środki do pielęgnacji

Filtrowanie / sortowanie

Brak wyników

Drzwi wnękowe przesuwne 

Drzwi wnękowe przesuwne do kabiny prysznicowej zyskują coraz większe uznanie wśród Klientów. Jest to idealne rozwiązanie do łazienek z wnęką prysznicową lub łazienek, w których jest potrzeba zamknięcia strefy prysznica. Drzwi przesuwne do prysznica będą doskonale sprawdzać się w małych łazienkach, ponieważ nie potrzebują wiele miejsca wokół prysznica.  

Drzwi prysznicowe przesuwne nie ograniczają przestrzeni w łazience, dlatego z powodzeniem możesz zastosować to rozwiązanie w każdej łazience z prysznicem. Mechanizm przesuwny pozwala na łatwe zamykanie i otwieranie drzwi bez zmartwień o sprzęty i akcesoria umieszczone poza kabiną.  

W swojej ofercie mamy dostępne różne modele drzwi wnękowych przesuwnych do kabiny prysznicowej. Drzwi prysznicowe przesuwne występują też w wielu kolorach, dlatego gwarantujemy, że każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. W wyjątkowych przypadkach możemy zaproponować rozwiązanie „Na wymiar”! 

Jeśli potrzebujesz niestandardowych drzwi prysznicowych, nasi specjaliści mogą przygotować dla Ciebie projekt przesuwnych drzwi prysznicowych na wymiar. Drzwi wnękowe na wymiar dają możliwość spersonalizowania łazienki i dostosowania jej do indywidualnych potrzeb. Bez znaczenia jest czy potrzebujesz kabiny prysznicowej z pojedynczymi drzwiami przesuwnymi czy drzwi do kabiny prysznicowej podwójnych. Dział Na Wymiar skonsultuje z Tobą najważniejsze kwestie i dobierze rozwiązanie na miarę Twojej łazienki. 

 

Zalety przesuwnych drzwi prysznicowych

 

Drzwi prysznicowe przesuwne mają wiele zalet i jest to rozwiązanie cenione przez profesjonalistów i użytkowników. Wynika to z tego, że drzwi wnękowe stanowią stylowe uzupełnienie łazienki, a dzięki ilości kolorów i rozwiązań bardzo łatwo je wpasować do wnętrza. Oszczędność przestrzeni to jedna z głównych zalet przesuwnych drzwi prysznicowych, mała łazienka już nie stanowi problemu. Drzwi prysznicowe doskonale zabezpieczają łazienkę przed zachlapaniem podczas brania prysznica, są również łatwe w utrzymaniu czystości. 

Nie musisz martwić się montażem drzwi wnękowych, nasi certyfikowani instalatorzy zrobią to za Ciebie! Przeszkoleni specjaliści bez trudu zamontują wybrane przez Ciebie drzwi prysznicowe abyś mógł/a cieszyć się swoją nową, relaksującą strefą prysznica.  

Podsumowując, drzwi prysznicowe mogą zostać zamontowane w każdej łazience. Będą odpowiednie do dużych łazienek, w których znajduje się wnęka prysznicowa, ale swoją funkcję bardzo dobrze spełnią na mniejszej powierzchni, gdzie brakuje miejsca na drzwi otwierane na zewnątrz. Mnogość rozwiązań jakie posiadamy w ofercie pozwala na montaż drwi prysznicowych w łazienkach niezależnie od ich stylu oraz preferencji i potrzeb użytkowników.  

Znajdź sklep stacjonarny