Drzwi otwierane na zewnątrz

(93)

Drzwi wnękowe

(268)

Kabiny prysznicowe

(135)

Kabiny Walk-in

(80)

Parawany nawannowe

(108)

Brodziki i odwodnienia

(38)

Akcesoria i środki do pielęgnacji

Filtrowanie / sortowanie

Brak wyników

Drzwi do kabin prysznicowych otwierane na zewnątrz

Drzwi wnękowe do kabin prysznicowych otwierane na zewnątrz to popularne rozwiązanie wykorzystywane podczas projektowania łazienki.  Drzwi prysznicowe otwierane na zewnątrz dostępne są w naszej ofercie i cechują się zróżnicowanymi rozmiarami, kolorami i rodzajami szkła. Jeśli w swojej łazience posiadasz wnękę prysznicową lub zastanawiasz się nad takim rozwiązaniem – zapoznaj się z informacjami i możliwościami jakie oferują drzwi wnękowe. 

 

W naszej ofercie drzwi prysznicowe otwierane na zewnątrz występują w wielu konfiguracjach. Możemy zagwarantować wiele rozmiarów drzwi prysznicowych w standardowej ofercie oraz wyjątkowe kolory, które będą pasowały do każdego stylu łazienki. Stale rozwijamy swoją ofertę kolorystyczną, abyś jeszcze lepiej mogła/mógł dopasować kolor okuć kabiny do swojej wymarzonej łazienki. 

 

Zabezpieczenie wnęki prysznicowej

 

Jeśli chcesz dobrze zabezpieczyć wnękę prysznicową, lub ograniczyć ilość widocznych elementów w łazience to drzwi prysznicowe będą doskonałym rozwiązaniem. Drzwi prysznicowe otwierane na zewnątrz będą dobrze pasować do każdej łazienki, ale polecamy je w szczególności do większych łazienek. W pomieszczeniach, gdzie przestrzeń nie jest dla nas ograniczeniem możemy mieć pewność, że drzwi prysznicowe otwierane na zewnątrz nie będą uderzać podczas uchylania na przykład o umywalkę.  

Doskonale rozumiemy, że każda łazienka wymaga indywidualnego podejścia. Niektóre wnęki prysznicowe mają niestandardowe rozmiary i ciężko jest dobrać do nich odpowiednie drzwi prysznicowe. Dla nietypowych wymiarów wnęki prysznicowej proponujemy nietypowe rozwiązanie – drzwi prysznicowe na wymiar! Wychodząc naprzeciw potrzebą Klientów stworzyliśmy możliwość spersonalizowania naszych produktów do własnych, indywidualnych potrzeb. Teraz rozmiar wnęki prysznicowej nie stanowi problemu. Nasz zespół profesjonalistów wykona dla Ciebie projekt drzwi prysznicowych otwieranych na zewnątrz na wymiar! Drzwi wnękowe będą idealnie dopasowane do potrzeb Twojej łazienki. 

 

Drzwi do kabin prysznicowych otwierane na zewnątrz – oferta

 

W ofercie posiadamy różne rodzaje drzwi wnękowych otwieranych na zewnątrz, oraz różne sposoby montażu. Jeżeli wolisz minimalistyczne wnętrza, posiadamy możliwość montażu drzwi wnękowych na kostkach montażowych – maksymalnie ograniczyliśmy ilość i widoczność elementów, a subtelne detale dodają uroku i stylu każdej łazience. 

Zastanawiasz się nad drzwiami prysznica otwieranymi na zewnątrz? Porównaj drzwi wnękowe dostępne w naszej ofercie i wybierz najlepszy dla siebie model, kolor, rozmiar, lub porozmawiaj z naszymi specjalistami i skorzystaj z opcji „Na wymiar”. Mnogość rozwiązań dostępnych w naszej ofercie pozwoli Ci na stworzenie idealnej strefy prysznica.

Znajdź sklep stacjonarny