Drzwi składane

(93)

Drzwi wnękowe

(268)

Kabiny prysznicowe

(135)

Kabiny Walk-in

(80)

Parawany nawannowe

(108)

Brodziki i odwodnienia

(38)

Akcesoria i środki do pielęgnacji

Filtrowanie / sortowanie

Brak wyników

Składane drzwi do kabiny prysznicowej

Składane drzwi do kabiny prysznicowej będą dobrym rozwiązaniem w mniejszych łazienkach, ponieważ zapewniają oszczędność przestrzeni wokół strefy prysznica. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie aby zamontować drzwi wnękowe składane również w dużej łazience – zaletą składanych drzwi prysznicowych jest to, że będą dobrze wyglądały w każdej łazience i zawsze, niezależnie od wielkości, łazienka zyska dodatkową przestrzeń.  

 

Warianty drzwi składanych do prysznica

 

Drzwi składane do prysznica występują w trzech wersjach:  

  • Drzwi składane pojedyncze – składane jest jedno skrzydło drzwi 
  • Drzwi składane podwójne – składane są oba skrzydła, zapewniając tym samym szeroki dostęp do prysznica 
  • Drzwi składane z dodatkową ścianką – drzwi wnękowe montowane są z dodatkową, nieruchomą ścianką 

W naszej ofercie znajdziesz składane drzwi do kabiny prysznicowej aż w 5 kolorach: 

  • Chrome 
  • Black 
  • Light Gold 
  • Copper Brushed 
  • Gunmetal Brushed 

Zadbaliśmy o to, abyś mógł/mogła dobrać idealne rozwiązanie do swojej łazienki. W naszej ofercie znajdziesz wiele rozwiązań i kolorów drzwi wnękowych do prysznica, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających Klientów.  

Składane drzwi do prysznica z kolekcji New Soleo zapewniają komfort użytkowania i  oszczędność miejsca w łazience. Po złożeniu drzwi prysznicowych zyskujemy dodatkową przestrzeń i ograniczony do minimum obszar strefy prysznica.  

 

Drzwi składane do kabiny prysznicowej również na wymiar!

 

Masz nieregularny rozmiar wnęki prysznicowej? Potrzebujesz składanych drzwi do kabiny prysznicowej? Nie ma problemu! Stworzymy specjalnie dla Ciebie składane drzwi do prysznica na wymiar! Zespół specjalistów New Trendy podejmie wyzwanie i spersonalizuje dla Ciebie wybrany produkt. Wysłuchamy Twoich potrzeb i doradzimy jaka opcja będzie najlepsza dla Ciebie i Twojej wymarzonej łazienki. Pamiętaj, że bardzo ważnym aspektem jest pomiar strefy prysznica. Nie ma tu miejsca na błędy, dlatego możesz skorzystać z pomocy naszych certyfikowanych instalatorów, którzy dokładnie zmierzą wnękę, a po zrealizowaniu zamówienia bezpiecznie zamontują drzwi prysznicowe. 

Składane drzwi do kabiny prysznicowej wyglądają bardzo nowocześnie i zyskują coraz więcej sympatyków. Nietypowe kiedyś rozwiązanie jest teraz częstym wyborem ze względu na oszczędność miejsca w łazience, nowoczesny design, łatwość dostępu do wnętrza kabiny i szerokie wejście, co niejednokrotnie bywa dużym ułatwieniem. Drzwi prysznicowe składane dają dużą dowolność w aranżacji łazienki i wykorzystania przestrzeni wokół strefy prysznica. Takie rozwiązanie na pewno przykuje uwagę i nada łazience nieoczywistego wyglądu.  

Znajdź sklep stacjonarny