Drzwi wahadłowe

(93)

Drzwi wnękowe

(268)

Kabiny prysznicowe

(135)

Kabiny Walk-in

(80)

Parawany nawannowe

(108)

Brodziki i odwodnienia

(38)

Akcesoria i środki do pielęgnacji

Filtrowanie / sortowanie

Brak wyników

Wahadłowe drzwi do kabin prysznicowych

Jedną z najważniejszych kwestii podczas planowania strefy prysznica jest wybór odpowiednich drzwi prysznicowych. Powinna być to funkcjonalna kabina, ale przede wszystkim zwracamy uwagę na aspekty bezpieczeństwa i komfort użytkowania. Drzwi prysznicowe wahadłowe dają nam wiele możliwości aranżacji łazienki – biorąc bod uwagę rozmiary i dostępność kolorów.  

Konstrukcja drzwi wahadłowych

 

Drzwi wahadłowe do prysznica skonstruowane są w taki sposób, że pozwalają na bezpieczne otwieranie drzwi na zewnątrz i do wewnątrz kabiny. Znacząco ułatwia to użytkowanie prysznica – jeśli mamy małą łazienkę, a podoba nam się rozwiązanie z kabiną uchylną to drzwi wahadłowe będą idealnym rozwiązaniem. Dzięki możliwości otwierania drzwi wahadłowych do środka kabiny prysznicowej, niwelujemy ryzyko uszkodzenia ich poprzez uderzenie o elementy znajdujące się blisko strefy prysznica. Solidy zawias kolumnowy zastosowany w drzwiach wahadłowych zapewnia solidność, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. 

 

Paleta kolorystyczna drzwi prysznicowych wahadłowych

 

Wahadłowe drzwi do kabin prysznicowych dostępne są w kilku kolorach: 

  • Chrome
  • Black
  • Light gold
  • Copper Brushed
  • Gunmetal Brushed

Wyjątkowe kolory pozwolą nadać Twojej łazience niepowtarzalnego charakteru. Dzięki takiej różnorodności kolorów, bez problemu możemy wybrać odpowiedni kolor do swojej wymarzonej łazienki. W przypadkach niestandardowych możemy również wykonać wahadłowe drzwi prysznicowe „Na wymiar”! 

Drzwi wahadłowe na wymiar są rozwiązaniem, na które coraz częściej decydują się Klienci. Zdarza się, że wnęka prysznicowa ma rozmiar, który nie jest rozmiarem standardowym dla wahadłowych drzwi prysznicowych. Mamy na to sposób – nasi specjaliści z Działu Na Wymiar przygotują dla Ciebie projekt spersonalizowanych wahadłowych drzwi do kabiny prysznicowej, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Drzwi wahadłowe do prysznica zostaną stworzone specjalnie dla Ciebie, dopasowane do wnęki prysznicowej w Twoim domu. Jeśli obawiasz się montażu, nasi certyfikowani serwisanci mogą się tym zająć! Drzwi prysznicowe zostaną bezpiecznie zamontowane przez wykfalifikowanych instalatorów.  

Drzwi wahadłowe do prysznica są prostym i solidnym mechanizmem. Są też łatwe w utrzymaniu czystości dzięki łatwemu dostępowi do poszczególnych elementów.  Dzięki mnogości  rozwiązań dopasowanie wahadłowych drzwi prysznicowych do łazienki nie będzie stanowiło problemu. Jeśli masz wnękę prysznicową, lub zastanawiasz się nad dokładnym zamknięciem strefy prysznica – drzwi prysznicowe wnękowe będą idealnym rozwiązaniem. Drzwi prysznicowe wnękowe wahadłowe stanowią estetyczne i praktyczne uzupełnienie łazienki oraz pomagają stworzyć relaksującą i komfortową przestrzeń w strefie prysznica. 

 

Znajdź sklep stacjonarny