Kwadratowe / prostokątne

(93)

Drzwi wnękowe

(268)

Kabiny prysznicowe

(135)

Kabiny Walk-in

(80)

Parawany nawannowe

(108)

Brodziki i odwodnienia

(38)

Akcesoria i środki do pielęgnacji

Filtrowanie / sortowanie

Brak wyników

Kwadratowe kabiny prysznicowe

Kwadratowe kabiny prysznicowe to obecnie najczęściej wybierane kabiny do każdego rodzaju łazienki. To kluczowy element nowoczesnych łazienek, nadają wnętrzu elegancji i wyrazistości, a zarazem zwiększają komfort i estetykę otoczenia. Kwadratowe kabiny prysznicowe dają wiele możliwości i wszechstronności przy projektowaniu wyjątkowego wnętrza łazienki.

Kwadratowe prysznice to wyjątkowy rodzaj produktu. Gwarantują nam wolność wyboru i znacznie ułatwiają przygotowanie aranżacji wnętrza, śmiało można stwierdzić, że będą pasowały do każdej łazienki. W zależności od tego czy stawiamy na minimalizm, czy może na intensywność elementów i przepych możemy wybrać sposób montażu – na minimalistycznych kostkach montażowych lub na bardziej wyrazistym profilu przyściennym.

 

Ten rodzaj kabin prysznicowych wyróżnia również mnogość dostępnych sposobów otwierania drzwi kabiny. Spośród dostępności wielu kabin prysznicowych kwadratowych możemy wybrać:

  • Kabiny prysznicowe przesuwne
  •  Kabiny prysznicowe składane
  •  Kabiny prysznicowe otwierane na zewnątrz
  • Kabiny prysznicowe wahadłowe

Każdy z wariantów posiada swoje unikatowe cechy, które decydują o jego wyborze. Niezależnie od wybranego sposobu otwierania drzwi, kwadratowe kabiny prysznicowe wpasują się w nowoczesne standardy aranżacji łazienek. Warto podkreślić, że nasze prysznice kwadratowe są również bardzo zróżnicowane pod względem dostępności rozmiarów. Kabiny te będą odpowiednie dla mniejszych łazienek, gdzie możemy zamontować standardową kabinę prysznicową 90×90, lub dla większych powierzchni. W przypadkach niestandardowych nasi specjaliści mogą wykonać dla Ciebie projekt kwadratowej kabiny prysznicowej na wymiar.

 

Paleta kolorów naszych kabin prysznicowych

 

Kabiny prysznicowe kwadratowe są dostępne w wielu kolorach okuć. Taki wybór jest idealny dla wymagających klientów, którzy pragną zrealizować projekt wymarzonej łazienki. Dodatkowo jak wszystkie nasze kabiny możesz je zamontować na brodziku lub na płytkach. Przed zamówieniem kabiny pamiętaj aby dokładnie zmierzyć obszar, w którym ma zostać umiejscowiona kabina.

 

Zalety kwadratowych kabin prysznicowych

 

Kwadratowe kabiny prysznicowe mają wiele zalet. Dzięki rozwiązaniu w postaci kwadratowej kabiny możemy idealnie zaplanować przestrzeń łazienki i dostosować do niej pozostałe elementy wnętrza. Kabiny prysznicowe kwadratowe są łatwe w czyszczeniu i konserwacji, dlatego przy użytkowaniu odpowiednich środków nie będziesz mieć problemu z utrzymaniem czystości szyb i innych detali kabiny.

Naszym zdaniem kabina kwadratowa będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, ale też oczekują solidnego produktu, który będzie robił wrażenie przez lata. Dzięki rozwiązaniom proponowanym przy kwadratowych prysznicach możemy stworzyć wyjątkową łazienkę, która spełni największe wymagania osób nastawionych na wygląd i ergonomię wnętrza.

Znajdź sklep stacjonarny