Na wymiar

Granice są po to, aby je przekraczać…

To motto, które w pełni odzwierciedla aktualne trendy w aranżacji łazienek. Przestrzeń, w której główną rolę odgrywa komfort Klienta, powinna być połączeniem ergonomii oraz estetyki. Osiągnięcie takiej harmonii to jedno z największych wyzwań, z jakim mierzą się projektanci i architekci.  Personalizacja łazienki, w tym strefy prysznica, to doskonałe rozwiązanie, które pozwala stworzyć niepowtarzalny projekt. Dział produktów na wymiar powstał, aby zrealizować każdy z nich.

STWÓRZ WŁASNĄ KABINĘ PRYSZNICOWĄ NA WYMIAR

Z powodzeniem realizujemy nietypowe projekty, które zagościły już w wielu łazienkach. Jeżeli chcesz, aby jeden z nich pojawił się również w Twojej, wejdź na konfiguratorkabin.pl i stwórz kabinę prysznicową dokładnie taką, jakiej potrzebujesz!

KONFIGURATOR KABIN   
JAK KORZYSTAĆ Z KONFIGURATORA KABIN   

Zapoznaj się z niniejszym opisem, jeśli potrzebujesz nietypowej kabiny, która powinna zostać zwymiarowana przez naszych Certyfikowanych instalatorów.

„Od pomiaru do realizacji zamówienia – krok po kroku”

1. ZGŁOŚ POMIAR

Aby zgłosić chęć pomiaru, napisz do nas maila (nawymiar@newtrendy.pl), ze wskazaniem dokładnego adresu pomiaru wraz z telefonem kontaktowym.

 

2. TELEFON OD INSTALATORA

Wybrany przez nas najlepszy Certyfikowany Instalator skontaktuje się z Tobą w ciągu 48H, celem ustalenia dogodnego terminu na pomiar.

 

3. USŁUGA POMIARU

W wyznaczonym terminie udostępnij Instalatorowi strefę łazienkową, gotową do montażu. Po wykonanej usłudze pomiaru należy zapłacić instalatorowi 300 zł brutto. Opłata za pomiar zostanie zwrócona w momencie złożenia zamówienia.

 

4. OFERTA

Oczekuj na maila zwrotnego z przygotowaną przez naszego Technologa ofertą cenową wraz z projektem wymarzonej kabiny.

 

5. ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA

Z pełną dokumentacją, udaj się do najbliższego salonu, gdzie złożysz zamówienie. Lista salonów znajduje się tutaj:

GDZIE KUPIĆ   

 

6. ZWROT KOSZTU ZA POMIAR

Zaznaczona pozycja na Twojej wycenie      POMIAR obliguje sprzedawcę do zwrócenia Ci kosztu za pomiar, jaki uiściłeś Instalatorowi.

 

7. MONTAŻ

Rekomendujemy wybranie do usługi montażu osoby, która wykonywała pomiar. To najwyższa gwarancja, że ostatecznie produkt będzie spełniał Twoje oczekiwania.

 


Możliwe modyfikacje w naszych produktach:

   Wymiar
   Kształt
   Szkło
    Wspornik sufitowy
    Walk In do samego sufitu
   Montaż na kostkach wewnętrznych
    Wieszak relingowy

 


    Modyfikuj wymiary

Coraz częściej zdarza się, że strefa prysznica posiada wymiary odbiegające od standardowych, dostępnych od ręki. Przy pomocy naszego Konfiguratora Kabin możemy modyfikować dowolny wymiar produktu z dokładnością do 1 mm. Możemy zmienić wysokość kabiny lub na przykład zaprojektować kabinę (drzwi wnękowe) na całą szerokość łazienki, zaznaczając przy okazji umiejscowienie drzwi, aby nie wchodziły w konflikt z innych elementami wyposażenia łazienki. Na koniec konfiguracji od razu poznamy cenę katalogową planowanego rozwiązania.

KONFIGURATOR KABIN    

   Modyfikuj kształt

Twój projekt przewiduje aranżację strefy prysznicowej z murkiem? Urządzasz łazienkę na poddaszu z kabiną pod ścianą skośną? A może chciałbyś postawić kabinę w bezpośrednim sąsiedztwie wanny? Skorzystaj z naszego formularza, który znajdziesz na konfiguratorkabin.pl i wyślij go do nas na adres nawymiar@newtrendy.pl. Możesz również skorzystać z pomiaru wykonanego przez naszego certyfikowanego Instalatora. Listę znajdziesz tutaj.

KONFIGURATOR KABIN    

   Dodaj wieszak relingowy

W większości kolekcji możesz dodać wyjątkowo funkcjonalny wieszak relingowy. Istnieje możliwość zamontowania go na ściance stałej kabiny lub w części modeli może zastąpić uchwyt drzwi. Jego wymiar i położenie dostosujemy idealnie do Twoich potrzeb i pomysłu. W niektórych kolekcjach wieszak relingowy występuje w standardowym produkcie (Avexa, Smart).

Reling może być montowany do ścianki stałej, na drzwiach lub do ścianki kabiny i ściany łazienki.

KONFIGURATOR KABIN    

   Wspornik sufitowy

Jeśli nie masz możliwości zastosowania standardowego wspornika w kabinie typu walk in, możesz wybrać wspornik sufitowy.

W wybranych modelach standardowych typu walk in o wysokości 200 cm możesz dokupić taki wspornik w kolorach Chrom, Black, White. 

Jest on dostępny od ręki i umieszczony na karatach produktów. 

W nietypowych kabinach, zwłaszcza przy wysokości innej niż 200 cm, możesz skorzystać z formularza na stronie konfiguratorkabin.pl i przesłać go na adres nawymiar@newtrendy.pl

KONFIGURATOR KABIN    

   Walk In do samego sufitu

Oczywiście nie ma problemu! W naszej ofercie takie rozwiązanie jest dostępne w wielu kolekcjach kabin. Wybierz kolekcję bazową i model, dokładnie zwymiaruj kabinę, wejdź na konfiguratorkabin.pl, pobierz odpowiedni formularz i wyślij go do nas na adres: nawymiar@newtrendy.pl. Nasi specjaliści zaproponują Ci najlepsze rozwiązanie. Zwróć uwagę na wzmocnienie, w przypadku zastosowania sufitu  podwieszanego!

KONFIGURATOR KABIN    

    Montaż na kostkach wewnętrznych

Kiedy każdy milimetr się liczy, możemy zaproponować Ci delikatną modyfikację sposobu montażu w kolekcji Avexa. Jeśli niezbędne jest wykonanie otworów montażowych wewnątrz kabiny, np. kiedy kabina stoi dokładnie na granicy wnęki lub ściany, możesz dokupić specjalne elementy pozwalające na modyfikację kostek montażowych i przeniesienie ich do wewnątrz kabiny.
W zestawie znajduje się specjalna maskownica i śruba, która umożliwia modyfikację rozwiązania oraz instrukcja montażu. Pozostałe elementy kostki montażowej to standard, który posiadasz w zestawie z zakupioną kabiną. Informacje i kody produktu znajdziesz na stronach katalogu dotyczących kolekcji Avexa. Jeśli  potrzebujesz jeszcze bardziej niestandardowego rozwiązania napisz do nas na adres: nawymiar@newtrendy.pl

KONFIGURATOR KABIN    

   Zmień szkło

Marzy Ci się ozdobne, ornamentowe szkło w Twojej łazience? A może zależy Ci na zmniejszeniu przezierności szyb kabiny? Ewentualnie chcesz zastosować idealnie białe szkło Opticlear?
W naszej ofercie znajdziesz wiele rozwiązań, które możesz zastosować. Sprawdź naszą ofertę szkieł. Wejdź na konfiguratorkabin.pl i zmień standardowe szkło na takie, jakie będzie najlepiej wyglądało w Twojej łazience.

KONFIGURATOR KABIN    
Wysoka transparentność szkła znakomicie prezentuje się w aranżacji łazienek z minimalistyczną strefą prysznica. Idealnie sprawdza się w przypadku kabin typu walk in. Przeszklenia OptiClear pozbawione są zielonkawego odcienia, które może być widoczne w przypadku standardowych, transparentnych szyb.
Symbol Szkło
S16 6 mm
S18 8 mm
S10 10 mm
POZIOM PRZEZROCZYSTOŚCI
POZIOM DYSKRECJI
Przeszklenia kabin prysznicowych z efektem matowej powierzchni na zewnętrznej stronie, zapewniają duży komfort użytkowania. Chronią prywatność, doskonale prezentując się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych, modernistycznych aranżacjach łazienek.
Symbol Szkło
S26 6 mm
S28 8 mm

 

POZIOM PRZEZROCZYSTOŚCI
POZIOM DYSKRECJI
Niezwykle popularne, przydymione zabarwienie, doskonale komponuje się z nowoczesnym wnętrzem łazienki. Przeszklenia, utrzymane w ciemnej kolorystyce, zapewniają wysoki stopień dyskrecji, zachowując umiarkowaną przepuszczalność światła. Głębia ich koloru zwiększa się wraz ze wzrostem grubości szkła.
Symbol Szkło
S36 6 mm
S38 8 mm

 

POZIOM PRZEZROCZYSTOŚCI
POZIOM DYSKRECJI
Szkło w kolorze czarnym, barwione w masie, charakteryzuje się intensywną głębią oraz niską przepuszczalnością światła. Czarna barwa tafli szkła, zastosowana w kabinach prysznicowych, nadaje łazience elegancji. Doskonale prezentuje się również we wnętrzach o industrialnym charakterze.
Symbol Szkło
S46 6 mm
S48 8 mm

 

POZIOM PRZEZROCZYSTOŚCI
POZIOM DYSKRECJI
Szkło z efektem lustra, zastosowane w formie ścian kabiny prysznicowej, może być eleganckim elementem dekoracyjnym w łazience. Oferuje niezwykły efekt, którego wygląd zależy od warunków oświetleniowych. W zależności od natężenia światła, szkło może je przepuszczać lub zachowywać się jak lustro.
Symbol Szkło
S66 6 mm
S68 8 mm
POZIOM PRZEZROCZYSTOŚCI
POZIOM DYSKRECJI
Szkło o dekoracyjnej powierzchni w postaci ornamentu. Charakteryzuje się lekko pikowaną strukturą, nadającą efektowne wykończenie w formie 3D.
Symbol Szkło
S76 6 mm
S78 8 mm
POZIOM PRZEZROCZYSTOŚCI
POZIOM DYSKRECJI
Nowoczesne szkło ornamentowe, o atrakcyjnym wzorze. Doskonale sprawdza się w kabinach prysznicowych. Szkło odznacza się dużym wskaźnikiem przepuszczalności światła, przy jednoczesnym, komfortowym, poziomie prywatności. Dostępne do kabiny typu walk-in, New Soleo, Prime, Softi. Nie jest możliwy montaż zawiasów punktowych.
Symbol Szkło
S96 6 mm
S98 8 mm

 

POZIOM PRZEZROCZYSTOŚCI
POZIOM DYSKRECJI
TIMELESS to antykorozyjne szkło, które zostało opracowane z myślą o zastosowaniach w kabinach prysznicowych. Wysoko transparentna wersja szyb doskonale prezentuje się w minimalistycznych aranżacjach.
Symbol Szkło
S88 8 mm
POZIOM PRZEZROCZYSTOŚCI
POZIOM DYSKRECJI