Drzwi wnękowe

(93)

Drzwi wnękowe

(268)

Kabiny prysznicowe

(135)

Kabiny Walk-in

(80)

Parawany nawannowe

(108)

Brodziki i odwodnienia

(31)

Akcesoria i środki do pielęgnacji

Filtrowanie / sortowanie

Brak wyników

Drzwi wnękowe – również na wymiar 

Drzwi prysznicowe są popularnym i bardzo komfortowym rozwiązaniem w nowoczesnych łazienkach. Dzięki zastosowaniu drzwi wnękowych w łazience możemy efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń i cieszyć się funkcjonalnym oraz dobrze zagospodarowanym pomieszczeniem.  

Drzwi wnękowe do kabiny prysznicowej stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych kabin prysznicowych. Jest to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które pokochali Klienci. Wyjątkowy design i łatwość użytkowania to cechy, które wyróżniają ten sposób zagospodarowania strefy prysznica. 

 

Nasza oferta drzwi wnękowych 

 

W swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów drzwi prysznicowych: 

  • Drzwi przesuwne – ten rodzaj drzwi prysznicowych świetnie nada się do małych łazienek, w których potrzebujemy więcej miejsca wokół strefy prysznica. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu przestrzeni w łazience mamy więcej miejsca przy wejściu i wyjściu z kabiny, oraz dodatkową przestrzeń do zagospodarowania.  
  • Drzwi wahadłowe – drzwi prysznicowe wahadłowe doskonale sprawdzą się w każdej łazience. Będą praktycznym rozwiązaniem zarówno do małych jak i dużych łazienek. Dzięki opcji otwierania drzwi zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz kabiny, dają wiele możliwości aranżacji wnętrza wokół strefy prysznica.  
  • Drzwi otwierane na zewnątrz – decydując się na drzwi prysznicowe otwierane na zewnątrz musimy pamiętać o właściwym zaplanowaniu strefy wokół prysznica. Drzwi te będą świetnym rozwiązaniem do większych łazienek, w których mamy wystarczająco dużo miejsca i nie ryzykujemy uszkodzeniem drzwi podczas ich otwierania. 
  • Drzwi składane –  drzwi składane prysznicowe mają bardzo praktyczną konstrukcję. Dzięki możliwości złożenia drzwi prysznicowych zyskujemy więcej miejsca przy poruszaniu się  i przestrzeń w łazience staje się optycznie większa.  

Drzwi wnękowe do kabiny prysznicowej możemy wykonać dla Ciebie na wymiar! Drzwi prysznicowe na wymiar będą doskonałym rozwiązaniem do łazienek, gdzie wnęka prysznicowa ma niestandardowy rozmiar. Nasi specjaliści wybiorą dla Ciebie idealne rozwiązanie. Rozwiązania na wymiar dają Ci wiele możliwości aranżacji łazienki. Drzwi prysznicowe na wymiar będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.  

Drzwi wnękowe wyglądają bardzo estetycznie i nadają klasycznego wyglądu każdej łazience. Dzięki temu funkcjonalnemu rozwiązaniu Twoja łazienka zyska wyjątkowy charakter i ponadprzeciętny wygląd. Mnogość rozwiązań i rodzajów drzwi wnękowych w naszej ofercie pozwala na zamontowanie ich w każdej łazience.  

Znajdź sklep stacjonarny