Kabiny Walk-in

(93)

Drzwi wnękowe

(268)

Kabiny prysznicowe

(135)

Kabiny Walk-in

(80)

Parawany nawannowe

(108)

Brodziki i odwodnienia

(31)

Akcesoria i środki do pielęgnacji

Filtrowanie / sortowanie

Brak wyników

Kabiny prysznicowe typu Walk In

Kabiny prysznicowe typu walk in szybko zyskały swoją popularność dzięki minimalistycznemu wyglądowi i otwartej przestrzeni. Jak wszystkie nasze kabiny, możemy je zamontować na posadzce lub brodziku. Prysznice walk in często umiejscowione są bezpośrednio na posadzce i nie posiadają tradycyjnych drzwi prysznicowych dzięki czemu sprawiają wrażenie otwartej przestrzeni.

 

Swoboda i Bezpieczeństwo: Kabiny Prysznicowe Walk-In na Posadzce

 

Kabiny prysznicowe walk in są niezwykle komfortową propozycją w naszej ofercie. Ich konstrukcja pozwala na swobodne wejście do prysznica i pozostawia dużo miejsca, bez zbędnych elementów. Dzięki temu, że kabiny walk in mogą być montowane bez brodzika są idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują bezprogowego i bezpiecznego wejścia pod prysznic. Elegancki design spodoba się fanom nadzwyczaj minimalistycznych wnętrz oraz unikającym zbyt wyrazistych i ciężkich dla oka elementów.

 

Łatwość Utrzymywania Czystości: Kabiny Walk-In w Twojej Łazience

 

Jeśli cenisz sobie porządek i łatwość utrzymywania porządku kabina walk in będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ze względu na ograniczoną ilość detali bardzo łatwo możemy ją wyczyścić, nie ma wielu szczelin i elementów, na których mogą zbierać się zabrudzenia. Podstawowe środki i przybory do czyszczenia wystarczą żeby zachować idealny wygląd kabiny walk in.

 

Wybór Na Wymiar: Dostosuj Kabiny Walk-In do Swoich Preferencji

W ofercie posiadamy:

  • kabiny walk in jednoczęściowe – najprostszy model kabin z naszych kolekcji, posiadają jedną taflę szkła, które osłania strefę prysznica
  • kabiny walk in wieloczęściowe – jest to rodzaj kabin walk in, które posiadają jedną lub więcej ścianek dodatkowych, które mogą być przydatne w ochronie przed pryskaniem wody podczas brania kąpieli
  • kabiny walk in z drzwiami przesuwnymi – jest to klasyczny prysznic walk in, który dodatkowo posiada panel przesuwny, który częściowo zakryje część strefy prysznicowej.

 

Kabiny Prysznicowe Walk-In – Niestandardowe Rozwiązania na Wymiar

 

Kabinę prysznicową walk in stworzymy dla Ciebie w opcji na wymiar! Jeśli potrzebujesz niestandardowej ścianki prysznicowej walk in lub ścianki walk in do samego sufitu idealnie trafiłeś. Nietypowe projekty są naszą specjalnością i dajemy tę możliwość w większości naszych produktów.

Pamiętaj aby odpowiednio przygotować pomieszczenie do montażu kabiny walk in jeśli decydujesz się na jej montaż bez brodzika. O tego typu kabinie musisz pomyśleć przed

rozpoczęciem prac wykończeniowych. Konieczne będzie wyprofilowanie podłogi i utworzenie spadku ok. 2,5%, dzięki któremu woda będzie spływać w dół posadzki. W brodzikach takie rozwiązanie również jest konieczne, ale przygotowane przez producenta. W przypadku kabin walk in musimy samodzielnie zadbać o odpowiednie przygotowanie podłoki pod prysznic walk in.

 

Przygotowanie Pomieszczenia i Montaż Kabiny Walk-In: Wskazówki i Porady

 

Idealnym wyborem dla kabin prysznicowych walk in będą odwodnienia liniowe montowane w posadzce. Posiadamy w swojej ofercie odwodnienia liniowe w różnych kolorach abyś mógł jak najlepiej dopasować je do okuć kabiny i stworzyć stylowe wnętrze.

Znajdź sklep stacjonarny