Akcesoria i środki do pielęgnacji

(93)

Drzwi wnękowe

(268)

Kabiny prysznicowe

(135)

Kabiny Walk-in

(80)

Parawany nawannowe

(108)

Brodziki i odwodnienia

(31)

Akcesoria i środki do pielęgnacji

Filtrowanie / sortowanie

Brak wyników

Akcesoria i środki czystości

Akcesoria do kabin prysznicowych

Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty miały wyjątkowy design, ale były jednocześnie funkcjonalne. Nasi Klienci mają możliwość wyposażenia produktów w praktyczne akcesoria. W swojej ofercie posiadamy stylowe dodatki w wielu wariantach kolorystycznych, które bez problemu można dopasować do naszej kabiny lub wnętrza łazienki. Przygotowane przez nas akcesoria do kabin prysznicowych z pewnością zapewnią komfort i poprawią wygodę korzystania ze strefy prysznica. Akcesoria wykonane są ze stali nierdzewnej przez co gwarantują trwałość, jakość i elegancki wygląd przez długie lata.  

W naszej ofercie znajdziesz designerskie akcesoria do kabin prysznicowych:

 • Wieszak na ręcznik w kolorach: chrome, black, gold brushed, gold shine, gunmetal brsuhed, copper brushed. W niektórych kolekcjach wieszak dołączony jest do zestawu.
 • Ściągaczka łazienkowa sylikonowa w kolorach: black mat, anthracite mat. Do ściągaczki łazienkowej dołączony jest zestaw do zawieszenia jej na szybę. 
 • Ściągaczka łazienkowa ze stali nierdzewnej w kolorach: chrome, black, gold shine. Elegancka ściągaczka, która doskonale dopasuje się do minimalistycznej kabiny. W zestawie posiada uchwyt do zawieszenia jej na szybę.  

Środki do pielęgnacji kabin prysznicowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że o kabinę prysznicową należy odpowiednio zadbać jeśli chcemy żeby zachowała swój wygląd przez lata. Jak każdy produkt, kabina prysznicowa wymaga odpowiedniej troski. Przygotowaliśmy specjalistyczne preparaty do czyszczenia kabiny prysznicowej oraz impregnat przeznaczony dla kabin prysznicowych z powłoką ochronną 

Preparat do czyszczenia kabin prysznicowych:  

 • Zapewnia skuteczną pielęgnację kabin prysznicowych 
 • Błyskawicznie usuwa osady z mydła, olejków kąpielowych, plamy po wodzie oraz kamienny nalot 
 • Nie powoduje matowienia powierzchni  
 • Nie pozostawia smug i zacieków  

Impregnat do kabin prysznicowych z powłoką ochronną  

 • Tworzy specjalną warstwę ochronną 
 • Utrudnia powstawanie kamiennego nalotu 
 • Nie pozostawia smug i zacieków 
 • Bezpieczny dla powierzchni ze szkła i tworzyw sztucznych 

Preparaty New Trendy są całkowicie bezpieczne dla produktów marki. Pierwszy z produktów zapewni skuteczną pielęgnację i ułatwi mycie, drugi stworzy warstwę ochronną na szkle, dzięki której krople wody łatwiej będą po nim spływać i nie zostawią śladów kamienia.  

Niezawodny czyścik do kabin prysznicowych

Niektóre modele kabin prysznicowych posiadają trudnodostępne miejsca. Nie zawsze możemy dostać się w zakamarki kabiny prysznicowej żeby dokładnie ją wyczyścić. Rozwiązujemy ten problem! W ofercie posiadamy wyjątkowo ergonomiczny czyścik do kabin prysznicowych i parawanów nawannowych – doskonale sprawdzi się przy usuwaniu zabrudzeń z wąskich przestrzeni.  

Znajdź sklep stacjonarny