48 679-48-60
Telefon

Kariera

Tu jesteś   /   Strona główna   /   Kariera

KARIERA W NEW TRENDY

Pozwól nam się poznać

Sukces naszej firmy jest wspólnym osiągnięciem tworzących ją ludzi, pełnych zaangażowania w powierzone zadania i pasji tworzenia nowych rozwiązań. Jeśli odnajdujesz w sobie takie cechy, z radością Cię poznamy. Wyślij nam swoje CV, a niewykluczone, że Twoje umiejętności pozwolą Ci dołączyć do zespołu New Trendy. Pamiętaj o dodaniu do swoich dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, numeru telefonu oraz e-mail zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez New Trendy Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu ul. Sadownicza 7, 26-600 Radom na podstawie art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

W przypadku wyrażenia chęci pozostawienia swoich danych osobowych na potrzeby kolejnych rekrutacji prowadzonych przez New Trendy Sp. z o.o. ul. Sadownicza 7, 26-600 Radom prosimy dopisać:

„Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji”.

W przypadku wyrażenia zgody na przechowywanie CV na potrzeby kolejnych rekrutacji, informujemy, że w każdej chwili możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@newtrendy.pl

Wszyscy zainteresowani proszeni są o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
rekrutacja@newtrendy.pl

AKTUALNE OFERTY PRACY

NEW TRENDY to ceniony producent kabin prysznicowych najwyższej jakości, które cieszą się renomą oraz uznaniem wśród Klientów z Polski i zagranicy. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Marketing Manager

Opis stanowiska:

  • zarządzanie i organizacja pracy Działu Marketingu,
  • budowa i realizacja strategii marketingowej firmy i marek,
  • opracowanie strategii komunikacji marketingowej oraz PR,
  • koordynacja prac związanych z planowaniem i tworzeniem treści na potrzeby publikacji w mediach społecznościowych z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych kanałów,
  • nadzór nad komunikacją firmy w mediach społecznościowych oraz planowanie i wdrażanie działań promocyjnych,
  • nadzór, aktualizacja stron internetowych firmy, platform B2B itp.,
  • opracowywanie materiałów firmowych (katalogi, materiały reklamowe),
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, drukarniami, itd.),
  • analiza działań konkurencji, monitorowanie pozycji firmy na rynku,
  • wspieranie procesów sprzedażowych,
  • organizacja i koordynacja imprez targowych w kraju i zagranicą,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu marketingu,
  • zainteresowanie nowymi trendami w promocji i komunikacji,
  • umiejętność planowania, organizacji i rozliczania działań marketingowych,
  • znajomość popularnych narzędzi marketingowych i analitycznych,
  • kontakt z dostawcami towarów w celu monitorowania jakości towarów,
  • kreatywność, własna inicjatywa, komunikatywność,
  • nastawienie na szukanie rozwiązań i wdrażanie własnych pomysłów,
  • umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie oraz pełne zaangażowanie w realizację powierzonych zadań pod presją czasu,
  • doświadczenie w tworzeniu treści oraz sprawnego redagowania tekstów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnim,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • interesującą pracę w młodym zespole,
  • szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest New Trendy Sp. z o.o. ul. Sadownicza 7, 26-600 Radom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Składając Aplikację prosimy o zawarcie w CV klauzuli

Magazynier, Operator wózka widłowego – magazynier

Zakres obowiązków:

  • kompletacja, załadunek, pakowanie wysyłek,
  • rozładunek i załadunek dostaw,
  • weryfikacja przyjmowanych i wydawanych towarów,
  • bieżące prace porządkowe,
  • alokacja towaru w regały wysokiego składu,
  • inne prace magazynowe.

Wymagania:

  • dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym),
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych (dotyczy tylko osób aplikujących na stanowisko: Operatora wózka widłowego – magazyniera),
  • rzetelność, punktualność, umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w młodym i energicznym zespole,
  • możliwość doskonalenia zawodowego oraz awansu.

Katalogi 2020

Sprawdź nasze aktualne katalogi, pełne ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...

Znajdź najbliższy salon
Serwis
NEW TRENDY

Witamy w naszym centrum serwisowym. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną: fachowe doradztwo, montaż ...

Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...

NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Sadownicza 7, 26-600 Radom

logo-UE-1 logo-UE-2 logo-UE-3