Brodziki i odwodnienia

(93)

Drzwi wnękowe

(268)

Kabiny prysznicowe

(135)

Kabiny Walk-in

(80)

Parawany nawannowe

(108)

Brodziki i odwodnienia

(38)

Akcesoria i środki do pielęgnacji

Filtrowanie / sortowanie

Brak wyników

Brodziki prysznicowe

Brodziki prysznicowe są istotnym elementem strefy prysznicowej. Przez ostatnie lata znacząco ewoluował ich wygląd, jakość i konstrukcja. Wybór odpowiedniego brodzika znacznie wpływa na funkcjonalność i estetykę całego pomieszczenia. Zazwyczaj brodziki prysznicowe razem z kabiną stanowią najważniejszy i najbardziej widoczny element łazienki. Od wielu lat cieszą się ogromną popularnością, mimo że coraz częściej decydujemy się na kabiny bez brodzika. Dla tych, którzy nie chcą montować kabiny prysznicowej bezpośrednio na posadzce i wolą bardziej klasyczne rozwiązania mamy do zaoferowania dwa rodzaje brodzików: 

1. Konglomeratowe – stanowią idealne dopełnienie nowoczesnej i minimalistycznej łazienki:

  • Z gładką powierzchnią 
  • Ze strukturą antypoślizgową 
  • Ze strukturą z kamienia naturalnego

2.  Akrylowe – gładkie lub strukturalne tworzywo akrylowe zapewniające komfort użytkowania 

Oba rodzaje brodzików występują w wyjątkowych kształtach i kolorach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz odpowiedni brodzik z naszej oferty do koloru okuć wybranej kabiny prysznicowej lub płytek.  Wszystkie nasze brodziki prysznicowe odporne są na ścieranie, odbarwienia, uderzenia, zmiany temperatury i promienie UV dzięki czemu przez długi czas zachowują pierwotny wygląd. Wybrane brodziki posiadają powierzchnię ze strukturą antypoślizgową, co zwiększa gwarancję bezpieczeństwa korzystania z prysznica. Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nasze brodziki prysznicowe spełniają wszelkie normy polskie i europejskie oraz posiadają wymagane atesty i certyfikaty. 

 

Ewolucja Brodzików Prysznicowych: Funkcja i Estetyka

 

Zdajemy sobie sprawę jak różne bywają wnętrza i aranżacje łazienek. Chcemy dać Ci możliwość wyboru dlatego posiadamy brodziki w wielu kształtach i kolorach tak abyś mógł dopasować brodzik do swojego pomysłu na wymarzoną łazienkę. Posiadamy w ofercie brodziki ultrapłaskie, z siedziskiem, o różnorodnej powierzchni i w kilku kolorach: 

 

  • Brodziki prostokątne 
  • Brodziki kwadratowe 
  • Brodziki półokrągłe 
  • Brodziki pięciokątne 
  • Brodziki asymetryczne 

 

Twoja strefa prysznica posiada niestandardowy kształt lub rozmiar? Potrzebujesz brodzika na wymiar? Lubimy wyzwania! Powiedz nam czego potrzebujesz a postaramy się stworzyć projekt skrojony pod Twoją łazienkę. Po zapoznaniu się ze szczegółami projektu damy Ci znać jakie są najlepsze opcje do Twojego wnętrza. Mamy możliwość cięcia brodzika do wybranego kształtu, dlatego z przyjemnością pomożemy Ci zrealizować projekt łazienki marzeń.  

Znajdź sklep stacjonarny