Pięciokątne

(93)

Drzwi wnękowe

(268)

Kabiny prysznicowe

(135)

Kabiny Walk-in

(80)

Parawany nawannowe

(108)

Brodziki i odwodnienia

(38)

Akcesoria i środki do pielęgnacji

Filtrowanie / sortowanie

Brak wyników

Pięciokątne kabiny prysznicowe

Obecnie klienci poszukują nowych i niestandardowych rozwiązań, również podczas projektowania łazienki. Wiele dostępnych opcji nie spełnia ich oczekiwań lub wydają się zbyt popularne i powielane w różnych wnętrzach. Jako producent kabin prysznicowych łączymy funkcjonalność, styl i innowację – prezentujemy nieszablonowy rodzaj kabin – pięciokątne kabiny prysznicowe.

 

Nowy Wymiar Komfortu i Stylu w Twojej Łazience – Pięciokątne Kabiny Prysznicowe

 

W ramach kategorii kabiny prysznicowe pięciokątne przedstawiamy wyjątkowe rozwiązania, które całkowicie odmienią Twoją strefę prysznica i sprawią, że będzie ona wyjątkowo relaksującym miejscem do spędzania czasu. To rozwiązanie nada Twojej łazience charakteru i nowatorskiego wyglądu.

Kabiny pięciokątne posiadają dwie możliwości otwierania drzwi:

  • Drzwi wahadłowe
  • Drzwi otwierane na zewnątrz

W mniejszych łazienkach polecamy wybrać opcję drzwi wahadłowych, ze względu na ograniczoną przestrzeń. Ten rodzaj drzwi może otwierać się do środka kabiny dzięki czemu na zewnątrz mamy więcej przestrzeni do zagospodarowania. Drzwi otwierane na zewnątrz są dobrym wyborem dla większych powierzchni, gdzie nie ograniczają nas pozostałe elementy wyposażenia łazienki.

Pięciokątne kabiny prysznicowe dostępne są w wielu rozmiarach, nie będzie problemu dopasowania takiej kabiny do żadnego wnętrza. Dzięki swoim kształtom są coraz częstszym wyborem Klientów. Prysznic pięciokątny można zamontować na brodziku, w naszej ofercie znajdziesz idealne rozwiązania dla takiego wyboru. Kabiny prysznicowe pięciokątne z brodzikiem są dobrym wyborem dla osób lubiących nadać wnętrzu wyrazistych elementów. Posiadamy brodziki akrylowe i konglomeratowe, które są idealnie dopasowane do naszych kabin, a razem tworzą spójną i elegancką kompozycję. Jeśli wolisz bardziej minimalistyczne wnętrza zdecyduj się na montaż kabiny pięciokątnej na płytkach. Obie wersje będą prezentowały się bardzo nowocześnie, przy czym wersja bez brodzika będzie wizualnie lżejsza i zajmie mniej miejsca.

 

Różnorodność i Styl: Wyjątkowe Kabiny Prysznicowe Pięciokątne

 

Design kabiny prysznicowej ma ogromny wpływ na wygląd całej łazienki. Pięciokątne kabiny prysznicowe zainteresują każdego i na pewno przykują uwagę, niezależnie od indywidualnych preferencji. Osoby podążające za trendami szczególnie docenią nietypowy kształt kabiny, która w połączeniu z naszymi kolorami okuć stanowi niebanalny produkt, który cieszy oko.

Pięciokątne kabiny prysznicowe stanowią rewolucyjne rozwiązanie w sferze łazienkowej. Kabiny te są połączeniem wielu cech, które sprawiają że trudno przejść obok nich obojętne. Dzięki temu rozwiązaniu każda aranżacja stanie się wyrazista. Przekonaj się jak dobrze może wyglądać Twoja łazienka z pięciokątną kabiną prysznicową. Mamy dla Ciebie wiele inspiracji.

Znajdź sklep stacjonarny