Czarne kabiny prysznicowe – inspiracje  
Inne ciekawe wpisy

Ergonomia w łazience – zadbaj o detale

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu – a na pewno jest tym pomieszczeniem, do którego przykładamy dużo uwagi i skupiamy się na detalach. Dlaczego? – ponieważ głównym wymaganiem jest komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania z wyposażenia łazienki. Łazienkowa ergonomia jest niesamowicie ważna i daje nam poczucie możliwości relaksu w łazience, funkcjonalności pomieszczenia oraz staje się naszą strefą komfortu.   

Czy da się zrobić funkcjonalną i jednocześnie atrakcyjną wizualnie łazienkę? – to jedno z najczęściej zadawanych pytań podczas projektowania wnętrza. Oczywiście, że się da! Najważniejsze jest podjęcie decyzji w jakim stylu chcemy stworzyć wnętrze i określić kluczowe dla nas cechy łazienki.

Klasyczna elegancja w Twojej łazience

Czarne kabiny prysznicowe już od kilku lat są jednym z najgorętszych trendów w aranżacji łazienek. Motyw czarnych okuć kabiny nadaje łazience elegancji i nowoczesności jednocześnie czyniąc całe pomieszczenie ponadczasowym. Czerń, która jest wyrazem stylu doskonale współgra z innymi kolorami i wzorami a całości wnętrza dodaje odrobinę luksusu.   

Czarna kabina prysznicowa będzie klasycznym dodatkiem dla Twojej łazienki! Mimo, że kolor czarny jest uniwersalny to w odpowiedniej aranżacji stworzy nieszablonowe wnętrze.  Motyw czerni jest znany oraz chętnie wykorzystywany w wielu dziedzinach sztuki, mody czy architektury – odpowiednie spojrzenie na kolor czarny i jego właściwe zastosowanie otwiera wiele możliwości dla kreatywnych realizacji.   

Czy czarna kabina prysznicowa jest praktyczna?    

Czy ciężko jest utrzymać czarną kabinę prysznicową w czystości? Wiele osób zadaje sobie to pytanie, ponieważ mogłoby się wydawać, że ten rodzaj elementów łatwo przyswaja zabrudzenia a nawet je uwydatnia. Nic bardziej mylnego! Jeśli tylko regularnie dbasz o czystość czarnej kabiny prysznicowej i używasz odpowiednich środków  do usuwania zabrudzeń, nie będziesz miał/a najmniejszego problemu z zachowaniem idealnego wyglądu czarnej kabiny prysznicowej.   

Należy dodać, że kolor matowej czerni uzyskujemy w procesie malowania proszkowego, farbą, która jest następnie termicznie utwardzana i utrwalana na poszczególnych profilach i okuciach kabiny. Jest to wyjątkowo trwała powłoka, która przez lata będzie cieszyła oko jej użytkowników. 

Szeroki wybór czarnych kabin prysznicowych  

W ofercie New Trendy znajdziesz kilka kolekcji, w których dostępny jest czarny kolor okuć kabiny. Wybór odpowiedniej czarnej kabiny prysznicowej zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań względem wnętrza. Poszczególne kolekcje w naszej ofercie dzielą się na różne kształty oraz sposoby otwierania drzwi:

Czarna kabina prysznicowa – zainspiruj się z New Trendy

Szukasz czarnej kabiny prysznicowej? Mamy wachlarz produktów o różnych kształtach i rozmiarach spośród których na pewno wybierzesz kabinę prysznicową dopasowaną do Twoich potrzeb. Jesteśmy w stałym kontakcie z rynkiem i wiemy czego obecnie oczekują Klienci. Czarne kabiny prysznicowe marki New Trendy dzięki mnogości rozwiązań będą idealnie dopasowane do każdej łazienki. Możesz wybierać w kabinach prysznicowych od bardzo minimalistycznych do nieco bardziej widocznych i charakterystycznych okuć. Nasze produkty są chętnie wybierane przez architektów, którzy tworzą wyjątkowe realizacje z wykorzystaniem naszych produktów.   

Potrzebujesz niestandardowego rozmiaru kabiny prysznicowej? Wykonamy dla Ciebie czarną kabinę prysznicową na wymiar! Dzięki możliwości personalizacji produktów jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie wiele modyfikacji tak aby kabina prysznicowa marki New Trendy spełniła wszystkie Twoje oczekiwania. Z chęcią podejmiemy wyzwanie stworzenia czarnej kabiny prysznicowej na miarę Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami pod adresem mailowym nawymiar@newtrendy.pl i porozmawiaj z naszymi specjalistami – pomogą Ci dobrać odpowiedni produkt i dobiorą najlepsze rozwiązanie dla Twojej wymarzonej łazienki.