Zostaliśmy finalistą konkursu Dobry Wzór! 
Inne ciekawe wpisy

Mamy przyjemność poinformować, że marka New Trendy znalazła się w gronie finalistów prestiżowego konkursu Dobry Wzór organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.   

Kolekcja New Soleo Copper Brushed została doceniona w kategorii łazienka. Szczególne zainteresowanie wzbudził wyjątkowy design kolorystyczny, który jest nieszablonowym i nowoczesnym rozwiązaniem we współczesnych wnętrzach. Szeroka gama kształtów, rozmiarów i rozwiązań jakie oferuje linia New Soleo Copper Brushed daje wiele możliwości aranżacji wnętrza i dopasowania kabiny prysznicowej do indywidualnych potrzeb Klienta. Funkcjonalność, estetyka i dopracowane najdrobniejsze detale sprawiły, że jury wybrało naszą kabinę jako finalistę konkursu Dobry Wzór w kategorii łazienka podkreślając jej wyjątkowość i oryginalność na rynku.  

Dobry Wzór to najstarszy polski konkurs wzorniczy promujący najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Już od 30 lat wyróżnienie to przyznawane jest produktom innowacyjnym, estetycznym i funkcjonalnym. Produkty oznaczone i nagrodzone tytułem Dobry Wzór są gwarancją jakości i wyznacznikiem najnowszych trendów.  

Jesteśmy ogromnie dumni i wdzięczni za to wyróżnienie. Cieszymy się, że nasze produkty są zauważane i doceniane, a kolekcja New Soleo Copper Brushed cieszy się zainteresowaniem i uznaniem. 

Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać dynamiczny poziom rozwoju i tworzyć produkty ponadczasowe, spełniające najwyższe standardy i wymagania Klientów. Znalezienie się w gronie finalistów tak ważnego konkursu daje nam ogromną motywację do działania.