New Soleo w nowych kolorach!
Inne ciekawe wpisy

Zainspiruj się… New Soleo

W sprzedaży dostępne są już nowości z kolekcji New Soleo. Mamy przyjemność zaprezentować nowe kolory kabin prysznicowych z tej linii:

  • Light gold
  • Copper brushed
  • Gunmetal brushed

Podążamy za potrzebami rynku, dlatego poszerzyliśmy kolekcję o kolejne wyjątkowe kolory, które sprawią, że aranżacja łazienki z kabiną prysznicową będzie zdecydowanie prostsza. Teraz możesz dobrać odpowiedni kolor okuć i cieszyć się idealnym dopasowaniem detali do reszty wnętrza.  

Co wyróżnia tę linię produktów?  

Przede wszystkim bardzo elegancki wygląd i mnogość dostępnych rozmiarów, kolorów i konfiguracji. Nasi specjaliści zadbali o najmniejsze detale, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Solidne i bardzo trwałe elementy pozwolą na długoletnie użytkowanie kabiny prysznicowej. Ponadczasowy design kabiny pozwala na dopasowanie jej do różnych wnętrz. Wszystkie elementy takie jak zaokrąglony uchwyt czy zawias zlicowany z taflą szkładopracowane również pod względem estetycznym i wzajemnie się uzupełniają. 

New Soleo do małej czy dużej łazienki? 

Kabiny z kolekcji New Soleo możesz zamontować wszędzie tam gdzie ich potrzebujesz. W produktach tej linii zastosowany jest zawias kolumnowy z funkcją unoszenia – technologia pozwalająca na wahadłowe otwieranie drzwi kabiny i zapobiegająca zużywaniu się uszczelek. Dzięki tej możliwości, możesz otwierać drzwi kabiny do środka i nie martwić się mniejszą powierzchnią na zewnątrz.

New Soleo – kabiny prysznicowe inspiracje  

Każdy znajdzie coś dla siebie! Zobacz przykładowe aranżacje łazienek z kabiną prysznicową New Soleo. Pozwól nam Cię zainspirować.